Ploter rastrowy wycinający HVJ

Ploter wycinający HVJ

Połączenie plotera rastrowego z wycinającym.


Ploter rastrowy HVJ jest zaawansowanym urządzeniem opartym na technologii rastrowej wykorzystywanym do wydruku szablonów oraz układów kroju w przemyśle odzieżowym lub meblarskim. Dodatkową funkcją jest możliwość wycinania szablonów w kartonie.

Charakteryzuje go duża szybkość wydruku, dla której, z uwagi na zastosowaną technologię rastrową, nie ma znaczenia ilość i wielkość szablonów oraz ilość opisów.
Dodatkową zaletą tego urządzenia jest podawanie i odbiór papieru z przodu dzięki czemu ułatwią nam codzienną pracę związaną z obsługą. Wycinanie wymaga wprowadzenia kartonu z tyłu plotera.
Ploter posiada możliwość zamontowania dwóch rolek (papier/karton). Wykorzystanie przy produkcji zaawansowanych napędów krokowych oraz łożysk maszynowych zapewni długą i bezproblemową pracę.

ploter polecany do firm usługowych, które chcą poszerzyć swoją ofertę o wydruk trafaretów i wycinanie szablonów w kartonie.

Urządzenie sterowane przez port USB lub LAN umożliwia wydruk plików zapisanych w formacie HP-GL

Cartridge HP

Dane techniczne plotera wycinającego:

Ploter wycinającyDodatkowe korzyści

Dwa w jednym

Za niewielką różnicę w cenie otrzymujesz jedno urządzenie, które pozwala spełnić dwa różne zadania. Dzięki temu powierzchnia twojej pracowni nie będzie musiała pomieścić dodatkowego urządzenia a zyskasz dodatkową funkcjonalność.