Aktualizacje systemu GEMINI CAD

Szanowni użytkownicy systemu GEMINI CAD!Jak zapewne zauważyliście, pojawiła się już nowa wersja systemu Gemini Cad, czyli X19.
Wnosi ona całkiem nowe spojrzenie na narzędzia służące do tworzenia konstrukcji, stopniowania i modelowania szablonów i form. W związku z tym, chcielibyśmy, abyście to właśnie WY, nasi klienci i Wasze przedsiębiorstwa byli tymi, którzy mogą pochwalić się używaniem najnowocześniejszego narzędzia profesjonalistów na świecie.

Wszyscy użytkownicy, którzy mają aktywną funkcję aktualizacji mogą pobrać najnowszą wersję bez dodatkowych opłat.
Jak sprawdzić datę końca darmowych aktualizacji

Darmowa aktualizacja przysługuje wszystkim użytkownikom systemu Gemini przez 12 miesięcy od zakupu systemu.
Z tego względu, aktywną funkcję aktualizacji mają Ci z Państwa, którzy spełniają jeden z poniższych warunków:
  - od zakupu systemu nie minął jeszcze rok,
  - nie minął jeszcze rok od wykupienia ostatniej aktualizacji.

Ci z Państwa, których system jest starszy niż rok lub od wykupienia ostatniej aktualizacji minął już rok, mogą wykupić aktualizację na kolejne 12 miesięcy.
Dla klientów, którzy na systemie Gemini Cad pracują już kilka lat i nie korzystali w międzyczasie z aktualizacji, firma Gemini Cad Systems wprowadziła preferencyjne warunki zakupu subskrypcji za zaległy okres bezabonamentowy, obniżając jego cenę o połowę.

Dla przykładu:
  • Jeśli użytkownik pracował na systemie 3,5 roku od momentu zakupu (42 miesiące) i nigdy nie wykupił aktualizacji, to aby zakupić subskrypcję na kolejny rok, będzie musiał zapłacić za kolejne 12 miesięcy pełną stawkę, a za poprzedni okres bezabonamentowy (czyli za 30 miesięcy, bo przez pierwsze 12 miesięcy od momentu zakupu miał aktualizacje bezpłatne) tylko połowę wartości.

Szczegółową kalkulację aktualizacji przygotujemy dla Państwa po wyrażeniu zainteresowania jej zakupem.

Bardzo Państwa zachęcamy do aktualizacji, ponieważ mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach, aby osiągnąć sukces nie można stać w miejscu. System Gemini Cad X19 to milowy krok naprzód.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapytaj o Swoją aktualizację Polityka prywatności naszej firmy

Wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.
Wiadomość została wysłana.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.